Blaty na zamówienie - Warszawa

Jesteśmy firmą ze sporym doświadczeniem i wiedzą, którą zdobywaliśmy przez dziesiątki lat w branży. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów, dbałość o każdy detal i niekończące się pomysły na coraz to nowsze aranżacje pozwoliło nam zebrać grono zadowolonych Klientów i stale je poszerzać. Dzisiaj pragniemy zaoferować blaty meblowe na wymiar z Warszawy.

Blat łazienkowy i kuchenny na wymiar

Blaty HPL są praktycznym rozwiązaniem nie tylko do kuchni, ale również do łazienki. Mają być nie tylko funkcjonalnym elementem, ale również ozdobą komponującą się z resztą aranżacji wnętrza. Blaty kompaktowe dają możliwość popuszczenia wodzy fantazji i stworzenia eleganckiej przestrzeni roboczej. Wpasowują się do każdego stylu - zarówno minimalizmu, jak i loftu oraz nowoczesnego. Sposobność kombinacji jest tutaj ogromna, a nasza doświadczona kadra projektantów zrobi wszystko, aby w pełni udogodnić całą procedurę.

blat na wymiar

Blaty kuchenne i łazienkowe na wymiar zagospodarują przestrzeń

Blaty robocze, które wykonujemy według projektu na zamówienie, dostosują się do każdego pomieszczenia. Metraż i nietypowy kształt nie mają tutaj znaczenia - zadbamy, by dostępne miejsce zostało optymalnie wykorzystane oraz o odpowiednie dopasowanie powierzchni roboczej do wielkości kuchni lub łazienki, oraz jej układu. Blaty kuchenne na zamówienie muszą zapewniać obszerną przestrzeń, która zapewni pełen komfort i wygodę podczas codziennych czynności, takich jak krojenie warzyw, pieczenie lub gotowanie. Odpowiednio zaplanowane wycięcie na zlewozmywak znacznie poprawi funkcjonalność całego pomieszczenia. Blat do kuchni musi również być odporny na przypalenia, zaplamienia i zabrudzenia - gdyż ciągle jest na nie narażony. Odpowiednia impregnacja i zastosowanie wysokiej jakości materiałów jest tego gwarancją. Blat łazienkowy zaś musi wykazywać wysoką odporność na wilgoć i silne detergenty oraz zapewniać funkcjonalność.