O nas

  Jesteśmy firmą działającą na polskim rynku od 2010r. Wykonujemy kuchnie, garderoby, zabudowy wnęk oraz  wszelkiego rodzaju meble na wymiar. Filarem naszej działalności jest solidność oraz indywidualne podejście do klienta.

  Przez kilkadziesiąt lat szeroko rozbudowywaliśmy dział produkcyjny który pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Poprzez długoletnią i rzetelną działalność oraz elastyczną współpracę z naszymi kontrahentami, firma "kredensmeble" od lat zajmuje czołowe miejsce na rynku Polskim.

  Misją firmy jest wprowadzanie na rynek produktów o najwyższej jakości, funkcjonalności oraz w stylistyce zgodnej z najnowszymi trendami branżowymi, jednocześnie konkurencyjnych pod względem ceny w stosunku do najbardziej cenionych i znaczących konkurentów z branży.

  Stawiamy przede wszystkim na rzetelność oraz fachowość. Przemek mój wspólnik  jest stolarzem od ponad 15 lat. To on będzie czuwał nad produkcją oraz montażem Waszych wymarzonych mebli, a nasi wykwalifikowani pracownicy będą dokładać jak największych starań, aby transport, realizacja przebiegła perfekcyjnie. Doświadczenie projektantów, dzięki  którym powstają zupełnie nowe aranżacje, pozwala  przygotowywać propozycje dla wnętrz o niestandardowym układzie oraz niesymetrycznym kształcie. Wykonujemy zarówno meble klasyczne, tradycyjne, jak również te nowoczesne. Posiadamy własną stolarnię oraz lakiernię, dzięki czemu cena oraz jakość jest taka, jakiej oczekujecie …

  U nas zrobisz swoje meble w przystępnej cenie, zachowując najwyższy standard. Nie narzucamy rozwiązań, a wspólnie konsultujemy zalety i wady. Pierwsze nasze spotkanie (wstępny pomiar, doradztwo, wybór materiałów, akcesoriów oraz transport) jest darmowy, mamy krótkie terminy realizacji. Wszystkie meble wykonane przez nas posiadają gwarancję (24 miesiące) oraz serwis pogwarancyjny. Do produkcji mebli używamy najlepszej  jakości materiałów, gwarantując przy tym najwyższą jakość produktu, pomagamy przy wyborze sprzętu AGD.

  Jeśli nie macie Państwo ekipy wykończeniowej lub elektryków pozostawcie to na naszej głowie.

Pomiar, wycena, projekt, transport GRATIS!!!